Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.
891-korytnacka-36 891-korytnacka-4 891-korytnacka-5 891-korytnacka-6 891-korytnacka-7 891-korytnacka-8

Svietiaca hviezdna Morská Korytnačka plyš-plast-MAXI-891.

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena21,60 €
Predajná cena bez DPH18,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Nočné svetielko – Korytnačka razom premení izbu vášho dieťatka na nočnú oblohu plnú žiarivých hviezd.

Jedná sa o originál modrú morskú korytnačku. Hnedá korytnačka aj v našej ponuke je pod iným názvom a v nižšej cene. Ale originálu, teda modrej korytnačke sa nevyrovná.

Nočné svetielko – Korytnačka je prvým plyšovým prevedením nočného svetielka, ktoré premení izbičku na nočnú oblohu plnú hviezd a pomôže tak dieťatku ľahšie zaspať.Projekcia nočnej oblohy na steny a strop je pútavá a interaktívna vyrobená z kvalitného plastového panciera sa premietajú na strop a steny izby súhvezdia v troch rôznych farebných prevedeniach – zelenej, modrej a tyrkysovej farby

Nočné svetielko – Korytnačka razom premení izbu vášho dieťatka na nočnú oblohu plnú žiarivých hviezd.

Jedná sa o originál modrú morskú korytnačku. Hnedá korytnačka aj v našej ponuke je pod iným názvom a v nižšej cene. Ale originálu, teda modrej korytnačke sa nevyrovná.

Nočné svetielko – Korytnačka je prvým plyšovým prevedením nočného svetielka, ktoré premení izbičku na nočnú oblohu plnú hviezd a pomôže tak dieťatku ľahšie zaspať.Projekcia nočnej oblohy na steny a strop je pútavá a interaktívna vyrobená z kvalitného plastového panciera sa premietajú na strop a steny izby súhvezdia v troch rôznych farebných prevedeniach zelenej, modrej a tyrkysovej farby pri zapnutí oboch farieb súčasne.Spod panciera vyžaruje jemné svetielko, ktoré deťom pomáha pri zaspávaní prekonať strach z tmy. Pomáha zaspať nielen deťom, ale aj vám. Máte doma, v jasliach alebo materskej škôlke dieťa, ktoré sa bojí ostať a zaspávať vo izbe keď je tma? Je tu riešenie v ponuke nádherného a šikovného svetelného vynálezu s názvom Nočná morská korytnačka. Korytnačka je vo veľmi peknom plyšovom prevedení s pevným plastovým pancierom a každé dieťa si ju rýchlo obľúbiť. Funguje rovnako ako nočná lampička - presvetlí izbu jemným svetlom a Vaše dieťa sa už nemusí báť zlých duchov alebo strašidiel. Stačí len keď korytnačku postavíte na nejaký stolček do detskej izby a v spodnej časti prepnete pod odlepením suchým zipsom prepínač ON/OFF. Potom následne stlačíte tlačidlo farby želaného svetla. Na stenách izby sa objaví nádherná nočná obloha.

Je to taktiež skvelá edukačná pomôcka - s pomocou návodu môžete svoju ratolesť naučiť spoznávať jednoduché súhvezdia. Nie je nad to, keď si môžete so svojím malým nezbedníkom zaliezť do izbičky a pozerať na krásnu letnú oblohu. A to že je už december tak to Vám predsa nemusí vadiť a ani deťom (v škôlke počas noci škriatkov, či čase popoludňajšieho spánku alebo pri dojčení bábätiek v nočných hodinách atď.).

Svietiaca korytnačka premení izbu Vášho dieťaťa na pokojnú nočnú oblohu.

Táto interaktívna rozvojová svetelná hračka obsahuje 8 reálnych súhvezdí (ako napríklad Veľký voz – t.j. Veľká medvedica) a tak môžu rodičia dieťatku navyše porozprávať o jednotlivých hviezdach.

Nočné svetielko – Korytnačka je pomocníkom pre rodičov a príjemným priateľom pre deti.

Zmení zaspávanie detí v každom veku na príjemný moment, pri ktorom sa zabavia, či niečo naučia.

Nočné svetielko - Korytnačka je hračka ocenená mnohými oceneniami rodičov i špeciálnych súťaží kreatívnych hračiek.

Technické parametre:

  • ·         Telo korytnačky slúži ako nočné svetielko, ktoré upokojuje deti aj dospelých pri zaspávaní.
  • ·         Možnosť voľby z troch farebných projekcií – zafírovo modrá, smaragdovo zelená a tyrkysová a 8 rôznych súhvezdí.
  • ·         Automatické vypnutie – 45 minútové nastavenie.
  • ·         Potrebné 3 AAA batérie.
  • ·         Rozmery 37 cm dĺžka x 15 cm výška.
  • ·         Vhodné pre deti od 6 rokov.

Kód tovaru: -891- Lampa-korytnacka-plys-plast-MAXI-891

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto