Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

SNG007 inteligentný výkonový šumový generátorSNG007 inteligentný výkonový šumový generátor

SNG007 inteligentný výkonový šumový generátor

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena726,05 €
Predajná cena bez DPH605,04 €
  • Popis
  • Recenzie
Účelom zašumenia je zaistiť ochranu priestoru proti všetkým formám snímania zvuku z okien, stien a pod.
Umožňuje pripojenie až 100 piezokeramických akustických meničov, 2-12 nízkoimpedančných reproduktorov, alebo ich vzájomnú kombináciu. Účelom zašumenia je zaistiť ochranu priestoru proti všetkým formám snímania zvuku z okien, stien a pod. Šumová ochrana proti odpočúvaniu spočíva v priamom mechanickom zašumení miest, kde je možné zvuky snímať. Účinnosť SNG optimalizuje procesor, ktorý v automatickom režime analyzuje zvuky v miestnosti a zabezpečuje len takú úroveň zašumenia, ktorá je nutná v závislosti na hlasitosti konverzácie.
Pracovník v miestnosti nie je rušený žiadnym šumom, pokiaľ je v miestnosti kľud, prístroj sa nevypína, čím je zaistený automatický nábeh šumu pri začatí rozhovoru, telefonickom hovore a pod. Časové konštanty nábehu i zániku šumu a kritériá výberu charakteristických znakov ľudského hlasu a jeho rytmu sú optimalizované s ohľadom na vysokú bezpečnosť a na spoľahlivosť nábehu šumu v širokom rozsahu celkom odlišných ľudských hlasov. Zariadenie je konštruované k zaveseniu na stenu, alebo na bok pracovného stola v priamom dosahu užívateľa. Z predného panelu je možné pomocou prepínačov zvoliť buď malý, alebo veľký výkon a obidve úrovne je možné prevádzkovať v manuálnom, alebo automatickom režime. Päť kontrolných LED indikuje nastavený režim. K zašumeniu stien, priestoru, motorových vozidiel a pre ďalšie špeciálne aplikácie, kde je vhodnejšie používať nízko impedančné reproduktory je pripravená modifikácia SNG0015-HP.
pre ďalšie špeciálne aplikácie, kde je vhodnejšie používať nízkoimpedančné reproduktory je pripravená modifikácia SNG0015-HP. Pri použití piezomeničov sa tieto lepia na steny a okná. Piezomeniče sa zakryjú krytkou v bielej, alebo čiernej farbe. Je možné inštalovať piezomenič pod omietku. Doporučená rozteč meničov je 1,5 metra.

Technické údaje:
Napájacie napätie: 12 V DC (10-15 V).
Odber: 0,1 - 0,5 A.
Výkon: 2x2W / 8 ohm.
Kapacita: 100 piezomeničov.
Výstupný signál: spektrum až 40 V šš.
Úrovne: HP/LP 12 dB Manual.
Indikácia: 5 x LED.
Rozmer: 118x58x187.

Príslušenstvo
Piezokeramický akustický menič 27mm Zariadenie bude pracovať aj s inými Piezomeničami,ale 27mm máme otestované ako najvhodnejšie z max účinnosťou.
Plastová krytka na piezokeramický menič.
Sada maskovacích reproduktorov.

Možné dokúpenie príslušenstva:

Piezomenič 27mm + 1m prívodný kábel 2,2 EUR
Piezomenič klasický, bez prívodného kábla 1,30 EUR
Piezomenič 15mm + 10cm kábel 0,50EUR ( menšia účinnosť cca o 20-30 percent ako 27mm )
Plastová krytka 0,50 EUR
Repro 10 EUR


Úpravy
Vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia upravovať, rušiť alebo obmedzovať prístup k obsahu tejto stránky ako celku, resp. niektorých jej častí.

Odkazy na stránky tretích osôb
Stránka obsahuje odkazy na iné webovské stránky. Niektoré z nich môžu používať naše logo a značky a mohlo by sa zdať, že ide o webovské stránky prevádzkované mojou osobou. V skutočnosti ich však prevádzkujú tretie osoby (s našim súhlasom). Informácia by mala byť uvedená na príslušnej webovskej stránke, resp. v podmienkach jej používania alebo v jej vyhlásení o zachovávaní dôvernosti informácií. Nevykonávame kontrolu ani nepreberáme zodpovednosť za materiál, ktorý pripravili alebo publikovali tretie osoby na stránkach prepojených z našou web stránkou, resp. z tejto stránky a ani za produkty alebo služby tretích osôb prezentovaných na stránkach tretích osôb. Nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s nákupom akýchkoľvek výrobkov ktorý uskutočníte počas doby návštevy webovskej stránky tretej osoby. V prípade ak máte problémy alebo otázky v súvislosti s webovskými stránkami tretích osôb, obráťte sa priamo na operátora tretej strany.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto