Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

SBS-1 (B) a Air Nav Box OnLine monitor leteckej prevádzkySBS-1 (B) a Air Nav Box OnLine monitor leteckej prevádzky

SBS-1 (B) a Air Nav Box OnLine monitor leteckej prevádzky

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena540,00 €
Predajná cena bez DPH450,00 €
  • Popis
  • Recenzie
SBS-1 prijímač je schopný prijímať letecké informácie o lietadlách na vašej oblohe v reálnom čase. Dokáže identifikovať lietadlo, jeho značku, určiť smer letu či jeho leteckú výšku a rýchlosť
B- Real Time Virtual Radar SBS1 What is the SBS-1 ?
 
SBS-1 a Air Nav Box ..... OnLine monitorovanie leteckej prevádzky v reálnom čase.
 
 
SBS-1 prijímač je schopný prijímať letecké informácie o lietadlách na vašej oblohe v reálnom čase. Dokáže identifikovať lietadlo, jeho značku, určiť smer letu či jeho leteckú výšku a rýchlosť . A, samozrejme, omnoho viac... Jednoducho získate týmto zariadením rádiolokátor, ktorý máte pod kontrolou len vy doma.
 
 
Letecký rádiolokátor je prijímač pre mód-S/ADS-B majáku z komerčného dopravného lietadla, vysielaný na kmitočte 1090MHz. Tento maják prenáša dáta, ako sú pozícia, letová hladina, identifikácia a ďalšie informácie z dráhy a letu lietadla.
 
S dodávaným softverom sú prijaté dáta zobrazené na PC v tabuľkovom a grafickom formáte a ukazujú aktuálnu dopravnú situáciu v danom letovom regióne. Max. vzdialenosť, na ktorej lietadlo môže byť sledované, je cca 400km, ale veľký vplyv na túto vzdialenosť majú okolnosti a miestne podmienky.
 
SBS-01 je pripojený k PC USB alebo UTP – LAN káblom, to je že počítač musí podporovať USB (1.1 nebo 2.0) alebo ethernet. Dodaný softvér komunikuje s väčšinou Microsoft Windows™ OS z Windows XP nahor.
 
Prijaté dáta sú zobrazované v tabuľkovom a grafickom mapovom formáte, v ktorom sú údaje, ako identifikácia, národnosť, volací znak, pozícia, traťová rýchlosť, pomer vzostup /výstup atď. Grafická mapa zobrazuje pozíciu a dráhu lietadla spoločne s vybranými dátami pre každý cieľ.Vzostup a výstup sú farebne rozlíšené a reprezentujú modernú situáciu daného oblastného vzdušného priestoru. Rôzne zväčšovacie úrovne dovolia detailné ukážky menších regiónov, napríklad blízko letiska. Výškový pohlaď ukazuje súvislé pohyby sledovaných cieľov.
 
Mapa taktiež zobrazuje územné hranice a pobrežie, rovnako ako cieľový bod tratí letiska, mesta, štátu atď.
 
Tieto cieľové body a trate sú uložené v jednoduchom textovom formátovom súbore a tieto môžu byť ľahko vyhľadateľné a obnoviteľné.
 
 
Súprava SBS-1 obsahuje
 
SBS-1 prijímač.
 
240V sieťový kábel Euro.
 
CD zo software a dokumentácii (english).
 
anténa magnetická 1090MHz.
 
koaxiálny kábel 5m.
 
Je možné dokúpenie externého VF zosilňovača, získate tým väčšiu citlivosť, prípadne ak bývate na prízemí v činžiaku a anténu potrebujete ( chcete ) umiestniť až na strechu (viac ako 10m), je nutné použiť daný zosilňovač.
Zapojte sa do nášho fóra príspevkom ktorý napomôže ostatným a my Vám v ďalšom nákupe tovaru odrátame 5EUR. Pomôžte ostatným ...
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto