Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

detektor rádiových ploštíc 924-BIK-04E-PROF Moscow, okamžité použitie bez nastavovania.detektor rádiových ploštíc 924-BIK-04E-PROF Moscow, okamžité použitie bez nastavovania.
924-fr-detektor

detektor rádiových ploštíc 924-BIK-04E-PROF Moscow, okamžité použitie bez nastavovania.

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena265,20 €
Predajná cena bez DPH221,00 €
  • Popis
  • Recenzie
Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice
RF detektor rádiových ploštíc 924-BIK-04E-PROF Moscow, okamžité použitie bez nastavovania.
 
Detektor RF signálov, elektromagnetických polí ( EMF ) a mikrovlnného žiarenia 924-BIK-04E-PROF Moscow slúži na detekciu a identifikáciu RF žiarenia pre posúdenie ich úrovne a vyhľadávanie bodových zdrojov RF – VF žiarenia , s relatívne malou kapacitou vyžarovania. Produkt je vybavený vstavaným EKO LED svietidlom a úsporným RF čipom na dlhodobú nepretržitú prevádzku. U tohto výrobku, nie je potrebné žiadne počiatočné nastavovanie citlivosti. Zariadenie si samo porovná okolité RF žiarenia a vyhodnotí si RF situáciu v okolí. 
 
Detector, ktorý Vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napr. bezdrôtové kamery alebo ploštice – nezákonné odpočúvacie zariadenia. Najkvalitnejší detektor vo svojej cenovej triede. Najväčší pracovný rozsah z pomedzi bežne dostupných detektorov na. Optická signalizácia ktorá signalizuje presne to čo má. Podľa intenzity zachyteného RF signálu sa postupne rozsvecujú LED diódy. Žiadne falošné poplachy. 
Skontrolujte si Vašu kanceláriu, svoj domov, alebo hotelovú izbu na služobnej ceste alebo dovolenke či nie je niekde umiestnená skrytá kamera. Sú vmontované v rámoch obrázkov, v rádiu alebo v rohu steny v miestnosti. Je preto opodstatnené ak tento detektor máte stále pri sebe. Výrobca Moscow.
 
Hlavné konkurenčné výhody :
- Malé rozmery a hmotnosť ;
- Dlhodobá prevádzka zariadení z jednej batérie ;
- Jednoduché ovládanie ;
- Monitorovanie úrovne vybíjania .
 
 
Technické parametre :
 Prevádzkové frekvencie :
Infrazvuk 5 - 20Hz
EMF 50 - 100kHz
UHF 0,3 - 10GHz
 
Prah detekcie :
Infrazvuk ~ 70 dB
EMF ~ 2MT
UHF ~ 250mW/sm ²
Dynamický rozsah vstupných signálov viac ako 40 dB
Štruktúra indikácia signálov : impulzy 250ms a cyklu 0,5 s
Frekvencia indikácia zvukového signálu 4kHz
Počet LED indikátory 4
Svietiace výkon LED svietidlo 0,2-2,0 cd
Napájacie napätie 2.5 - 3.3V
Odber prúdu / prevádzková doba :
Žiadny signál 40mA/5000h
Svetelná indikácia 500mA/400h
Zvuková signalizácia 720mA/280h
LED svietidlo 800mA-8mA/250-2h
Rozmery 48 × 32 × 12 mm
 Hmotnosť ( s batériou ) 16 g
 
 
 
Obsluha zariadení
Pri každom zapnutí bočným posuvným vypínačom napájania sa stav napájania ( CR2032 lítiová batéria ), zobrazí stav na indikátore ale len do 2 sekúnd, t.j. zobrazí sa zodpovedajúci počet úrovní indikátor vybitia.
Pri plne nabitom akumulátore svieti jedna zelená a tri žlté LED na indikátore, a postupne pri poklese napájania LED ubúdajú . Hlboké vybitie je indikované červenou LED t.j. uvádza nízku kapacitu batérií. Pri plnej nabitej baterke je možná až 100 hodinová prevádzka. Ak chcete vymeniť batériu, vyberte dve skrutky na spodnej časti výrobku. Zatlačte batériu o oporné svorky a nainštalujte novú baterku, ale zbajte na správnu polaritu ( plus hore). Zapnite napájanie na a uistite sa, že batéria nie je vybitá,
ako je znázornené na indikátore. Vypnite napájanie, dajte späť kryt a utiahnite obe skrutky. Výrobok je pripravený na ďalšie použitie.
Poznámka : prevádzkový stav výrobku je potvrdzovaný pravidelný krátkymi zábleskami pravej červenej LED raz za 2.5s. 
Výrobok obsahuje dva druhy LED indikácie pri detekciu RF žiarenia:
• tiché jednotlivé impulzy z pravej červenej LED zodpovedajúce UHF; jednotlivé impulzy zelená
LED zodpovedajúce EMF a dvojitých impulzov zelenej LED zodpovedajúce infrazvuk;
• Zvuk - ďalšie prerušovaný signál s frekvencia 4 kHz . Zvuku pri príjme možno dočasne vyradiť krátkym stlačením tlačidla, kým je RF signál detekovaný. Ak chcete prepínať režimy, musíte krátko stlačiť tlačidlo, znovu stlačte a podržte tlačidlo. Tak prepnete každé 2 sekundy režimy: tichý
( prepína medzi zelenými a červenými LED diódami ) a zvuk ( Signál 4 kHz ). Uvoľnite tlačidlo na požadovaný režim, ktorý sa uloží do novej inštalácie. 
 
Skenerom hľadajte vo Vašej miestnosti zdroje RF - VF žiarenia. Pomaly s ním prechádzajte okolo zariadení, nábytku a stien. Ak nájdete RF - VF vysielač, je to indikované LED kontrolkami na zariadení. Zariadenie je taktiež funkčné na detekciu GSM telefónu. Aj detekuje silný signál ozve sa aj pípnutie. Čím silnejší signál, tým to viac pípa a indikatiory začnú svietiť skoro všetky.
Zhrnutie: 
Ak existuje nejaká skrytá kamera alebo ploštica RF, na svetelnom indikátore LED sa začnú postupne rozsvecovať. Tým ľahko nájdete, kde sa RF - VF ploštica nachádza. Skôr ako začnete vykonávať svoje zameranie, musíte nastaviť citlivosť prístroja z 'LOW' na vysokú citlivosť. Teraz sa môžete pohybovať so zariadením pomaly a preverujte steny, rastliny, okná, elektrické zásuvky, drevený nábytok, obývacie izby, spálňu dekoratívne materiály... Niektoré zariadenia nemusia byť ploštice, no i tak vyžarujú VF žiarenie – viď napr. Váš mobilný telefón ak z nim telefonujete.  
Test zariadenia:
Skúste detektor priložiť napr. k mobilnému GSM telefónu a vytočte nejaké mobilné telefónne číslo. Zariadenie by malo okamžite detegovať VF - GSM signál a upozorní Vás na to pípaním ( slabým praskaním v reproduktore) .
A takto zhodne sa zariadenie správa, ak ho priložíme ku VF ploštici. Ľahko ju nájdete alebo aj upravený mobilný GSM telefón, čo je stále zapnutý a posiela bez Vášho vedomia Vaše hlasové správy z okolia. 
 
Určenie napájanie a umiestnenie RF zdroja. Pri prijímaní RF signálu tri žlté LED a červená LED svetla indikujú úroveň signálu v decibeloch vzhľadom k CE normám ( DBS ). Napríklad úroveň 40dBs ( indikujú všetky LED diódy ) vykazuje prebytok rýchlosť 10000 času z hľadiska výkonu.
Tento produkt umožňuje určiť umiestnenie žiarenia v závislosti na rastúcom počte žltých LED  
červenej LED pri priblížení.
Použitie LED svietidla: Ak chcete aktivovať baterku, stlačte a podržte tlačidlo, kým sa LED na konci puzdra nezosvieti. Ďalším stlačením tlačidla vedie ku trojitému zvýšenie jasu na maximum za 4s. Uvoľnite tlačidlo na požadovaný jas. Ak chcete vypnúť baterku zatlačte krátko tlačidlo.
 
 
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto