Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Ploštice - štenice, systémy na odpočúvanie audio

Požadujete skryté nahrávanie zvukov z miestnosti ?

Ak chcete na záznam zvuku použiť niečo jednodukšie, odporúčame Vám micro profi diktafóny, ktoré sú menšie ako zápalková škatuľka. Nepotrebuje už prijímače, diktafóny, nie ste obmedzovaný vzdialenosťou...

Majú len jednu nevýhodu a to že po nahatí musíte si daný diktafón prísť zobrať a môže Vás pri tom niekto prichytiť. Tiež je to už len záznam z predchádzajúcich dní... Pri ploštici počujete prakticky hneď všetko.

Pre odpočúvanie miestnosti odporúčame takzvane ploštice, ktoré sú priamo určené pre monitorovanie audio signálu a niekedy stačí lepšie počuť ako vidieť.
V ponuke sú samostatné zariadenia na batérie, ale taktiež už aj namontované komplety v rôznych predmetoch ( klávesnica, budík, predlžovačka, roztrojka. )
Cena zariadenia závisí hlavne na celkovej koncepcii zaradenia jeho napájaním a kvalitou mikrofónu. Dosah je prakticky u všetkých zariadení rovnaký cca 200-300m. Zvuková dosah cca 20m\\2. Ak potrebujete neobmedzený dosah aj to nie je problém. Viď naša ponuka.
Naše ploštice oproti konkurencii majú pridané rôzne technické funkcie:

  • Špičkové spracovanie MIC signálu (AVC) poskytuje prvotriednu citlivosť a "luxusné" počúvanie
  • Jedinečná ochrana proti detekcii nelineárnych prechodov – profi prevedenie
  • Vysoká stabilita kmitočtu aj pri "použití na tele"
  • Extrémne nízky šum vďaka technológii automatického umlčovania zbytkového šumu (ANG)
  •  Malé rozmery, nízka spotreba, napájanie len 3V, technológia SMD
  • Doporučujeme prevedenie z profi mikrofónom kowles.

Dané produkty patria do skupiny „Zvláštny režim“ 

Pre záznam audio a video signálu odporúčame
použiť ( všetko bez obslužné zariadenia) :
Na záznam len audio signálu ( bez videa) Vám ponúkame Luxusný digitálny diktafón MP3 diktafón, s ktorým je možné zaznamenávať aj rozhovory vedené na pevnej telefónnej linke. Všetko je už v súprave.  Nie je problém daný diktafón prepojiť s ľubovoľným skenerom z našej ponuky.

Mnohí z Vás by radi na záznam video – audio signálu použili svoje PC. Je to síce lacnejšia alternatíva, no má to aj jednu negatívu - musíte mať stále zapnuté PC.
Z daných zariadení vyberáme:
Video karta - počítačový systém GV-250/4 (12 obr./sek.) Kartu vložíte do PC a nainštalovaním príslušného softvéru získavate video/ audio záznam do PC. Grafické rozlíšenie až 640x480 bodov voliteľná kompresia záznamu MPEG4 alebo Wavelet diaľkové monitorovanie prostredníctvom LAN, WAN alebo tel. siete vzdialený prístup prostredníctvom internetu záznam na základe detekcie pohybu alebo časového rozvrhu.

Alebo jednoducho použijete PC USB prevodník pre 4 kamery ktorý nemá až toľko špeciálnych funkcií, no úplne postačuje na záznam video signálu.  

Montáž kamerových systémov naša firma neprevádza. Samozrejme, ak by ste náhodu montáž sami odborne nezvládli,  vieme ku Vám poslať odbornú firmu v rámci celého Slovenska.

Požadujete skryté nahrávanie zvukov z miestnosti a chcete byť pri tom aj v inom meste alebo štáte ? Ponúkame GSM ploštice, priamo uspôsobené na odposluchy.
Pre odpočúvanie miestnosti odporúčame takzvane neobmedzené ploštice, ktoré sú priamo určené pre monitorovanie audio signálu a niekedy stačí lepšie počuť ako vidieť.
V ponuke sú samostatné zariadenia na batérie a rozlišujú sa len veľkosťou. Čím vešia tým dlhšia prevádzka. No zase menšiu GSM plošticu ukryjete aj do krabičky od cigariet.


altNa záznam zvuku môžete taktiež použiť aj micro profi diktafóny, ktoré sú menšie ako zápalková krabička. Nepotrebuje už prijímače, diktafóny... Len jednu nevýhodu majú dané micro diktafóny a to že po nahratí musíte si daný diktafón prísť zobrať a môže Vás pri tom niekto prichytiť. Tiež je to len záznam... Pri ploštici počujete prakticky hneď všetko a môžete reagovať na OnLine udalosti. Rozhodnutie je len na Vás.

Výsledok 1 - 30 z 30

Prihlásiť sa or vytvoriť konto