Vaše otázky radi zodpovieme: 

Telefón: (+421) 0903 040 562 [Prosím kontaktujte nás prevažne v popoludňajších hodinách.]
Sklad-reklamácie: 0948 30 30 34
Zákaznícka linka: 0948 44 88 63
Záznamník 24 hod: 0650 40 1234
FAX 24 hod : (+421) 0650 406 789 (+421650406789)
0650 bezplatné číslo v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. VOIP.

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnicZariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnic

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnic

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Manufacturer PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena68,57 €
Predajná cena bez DPH57,14 €
Upozorniť ma
trvalo-vypredane.gif
  • Popis
  • Recenzie
Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice.
Je to malý elektronický prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom.
alt

Špión počítačovej klávesnice AGENT007 – 128kB (KEY Katcher)  OLD verzia

alt

Zariadenia pre zachytávanie (zaznamenávanie) stlačenia klávesnice.
Je to malý elektronický prístroj, ktorý je pripojený medzi klávesnicou a počítačom.
Hardvérová pamäť zapisuje každý úder do klávesnice do internej
neprepisovanej EEPROM pamäti. Tento klávesový špión môže byť neskôr stiahnutý a analyzovaný našim softvér pre dekódovanie všetkého čo sa udialo na PC.

Špionový hardvérový hlásič počítačovej klávesnice schopný monitorovania až
260 000 klávesov vypísaných do počítača cez klávesnicu. Je to v skutočnosti malý rádiotechnický prístroj zapojený uprostred štandardnej PS/2 klávesnice a osobný počítač. Toto je hlavná funkcia záznamu všetkého čo pochádza z klávesnice PC a to všetko sa zapisuje do stálej pamäti. Uložené dáta môžete neskôr analyzovať špeciálnym softverom aj na inom počítači.

Na základe takto zachyteného materiálu je v princípe možné kompletne zrekonštruovať činnosti užívateľa na počítači, čo sa môže osvedčiť ako skvelá pomôcka napríklad pri zálohovaní – cez dané záznamy môžeme vrátiť pôvodnú podobu prázdnym stránkam textu pri (softvérovej) havárii počítača. Podobné zariadenia však predstavujú dvojsečnú zbraň – potenciálny útočník môže zistiť napríklad heslá do elektronického bankovníctva či iné citlivé údaje. Preto sa výhodne uplatnia i v priemyselnej špionáži. Naše riešenie je veľmi diskrétne. Je takpovediac integrované priamo do konvenčne vyzerajúcej redukcie na klávesnici. Základom zariadenia je interná flash pamäť, ktorá zachytáva zadávané znaky. Keďže sú záznamy ukladané separovane od samotného systému, problém nebudú robiť ani prípadné pády systému, vypínanie PC a pod. Zachytené záznamy sa dajú v prípade potreby stiahnuť po zadaní hesla. Inštalácia trvá len niekoľko sekúnd, popri Windows je podporovaný aj systém Linux či MacOS.

Základné aplikácie:
Monitorovanie deti, zamestnancov.
Dátová záloha.
Úplne nezistiteľný pre softvér !!!
Transparentný pre strojovú operáciu.
Nad 130 000 úderov klávesnice = základná kapacita pamäte (128kB verzie).
Nezávislý od operačného systému v spôsobe záznamu.
Špeciálny pre informačné zálohovanie a analýzu vašej činnosti.
Národné prostredie klávesnice.
Pamäť mimo elektrickej energie na viac ako 100 rokov .

Požiadavky na hardvér:
Počítač s PS/2 klávesnicou.
Pentium trieda PC s win 9X/ME/XP/2000.

Verzia 128kB:
rozsah pamäte: 130 000 stlačení klávesov

Inštalácia:
Inštalácia je veľmi jednoduchá, pri vypnutom počítači - len vložíme ako medzi kus PS2 klávesnice a konektora počítača. Po zapnutí bude zaznamenávať všetky záznamy cez klávesnicu. Predošlé informácie nebudú prepísané lebo nahrávka pokračuje z posledného ukončeného riadku, pamäťového média.

1. Hľadaj PS/2 konektor na počítači v zadnej časti PC.
2. Rozpojiť klávesnicu.
3. Zapojiť špión detektor namiesto konektora klávesnice
4. Zapojte konektor klávesnice k nášmu zariadeniu
Zapnite počítač a informácie sa začnú zapisovať do nášho zariadenia.

CD ktoré dostávate s hardvérom ( aj napriek jeho tvaru – obdĺžnik ) je normálne použiteľné v CD mechanike, ale radšej používajte link nižšie, kde si program stiahnite ( má len 0,5M )
AGENT007 - hardver údaje (všetky zaznamenané stlačenia klávesnice) sa z neho dostavajú aj bez špeciálneho programu, stačí napísať heslo ktoré je uvedené na papierovom obale ( nálepka) v ktoromkoľvek textovom editore (Poznámkový blok, Microsoft Office word ) za HESLOM STLAČTE ENTER a ihneď sa z neho začnú sypať údaje na monitor. ( vlastne všetko zobrazí čo bolo napísané na klávesnici ) Heslo jednoducho spúšťa daný hardvér aby opísal všetky znaky napísane z klávesnice. Na krátky čas vlastne nahradí Vašu klávesnicu. POZOR nestraťte heslo, je možne ho zmeniť no nie je možné ho obnoviť pri strate hesla !
Po zadaní hesla sa nesnažte zastaviť proces vypisovania na Váš monitor. Jednoducho zariadenie v priebehu 30s až 3 minút bude zo seba sypať znaky, ktoré si zapamätal. Ak by ste použili mouse a kurzor presunuli na iné miesto tak na Vami určene miesto sa tie znaky budú vypisovať. Preto nechajte dokončiť vypisovanie, v opačnom prípade sa Vám môže stať že Vám začne nezmyselne správať vaše PC, ako keby ste nezmyselne písali a používali klávesnicu bez ohľadu na výsledok. Najjednodukšie si to vyskúšať v tom textovom editore / Poznámkový blok, Microsoft Office WORD ) a potom skúste doporučený softvér na priloženom CD alebo vid nižšie.
Programy na editáciu a čítanie záznamov sa nachádzajú:
Verzia PROFI pre PS/2 zariadenie (správne Vám prečíta key-loger aby ste to jednoducho mali čitateľne. )

Verzia LITE pre PS/2 zariadenie ( určená hlavne k zmene hesla)

Ak Vám nepôjdu priamo spustiteľné súbory použite inštalačné súbory (pre PS/2 zariadenie)

Program FREE pre možné sledovanie klávesnice. ( je to len softverové riešenie ktoré je možne ľahko zistiť.

Program Dozorca je určený k detailnému monitorovaniu všetkých činností užívateľov na PC a ku vzdialenej obsluhe počítačov, program nie je ľahko identifikovateľný, no odborník ho nájde. Hardvérové key-legery softvérovo nevypárate, no čo ak ich niekto nájde fyzicky ?


Ak zadáte správne heslo do kolónky a stlačíte ENTER začnú sa postupne vypisovať špeciálne znaky, ak sú nečitateľné použite funkciu na dekódovanie ( pre ver. PRO.)
POZOR kopírovanie – výpis údajov môže trvať aj 3 minúty. Po danú dobu sa nesnažte nič robiť z PC, lebo sa údaje z logu budú vypisovať jednoducho tam kde je kurzor, alebo do neznáma. Ukončenie výpisu zistite že v programe sa prestal pohybovať ukazovateľ zaplnenia v kB, alebo sa už nevypisujú znaky do koloniek.
Micro návod jar 2008.
K dispozícii sú na CD dva programy ( alebo si ich stiahnete cez náš web ):
KeeLoggerClassicModule programy pre PS2 zariadenie
KeeLoggerFlashUsbPs2 pre USB zariadenia.
V adresari KeeLoggerClassicModule
Nájdete programy:
KldInstaller v ponuke štart ho vidíme ako KLDownloader. ( nainštalujte ho, prakticky Vám na obsluhu stačí len tento jeden program ).
Do polička Command line napíšte heslo.....
Postupne sa začnú polička vypisovať znakmi. ( trvá to cca aj pár minút – nič nerobte ).
Potom na lište stlačte TOOLS a View as Text a zobrazí sa dešifrovaný text.
Mazanie celej pamäti prevediete cez príkazový riadok START a SPUSTIT kde napíšte len heslo a stlačte tlačitko Backspace veľké mazacie tlačitko šípka vľavo
(
http://en.wikipedia.org/wiki/Backspace) ( POZOR mazanie trvá cca 6-8 minút !!! ) nesmiete nič robiť s PC ani klávesnicou. To iste platí aj pri čítaní dát.
KldLiteInstaller po nainštalovaní sa zobrazuje ako KLDownloaderLite.
Program slúži na vymazanie údajov prakticky je v ňom to iste ako v pravom programe. Stlačte ERASE a napíšte heslo, potom tlačítko Backspace, všetky znaky sa nahradia nezmyslami !!! Všetko sa jednoducho zmaže. ( POZOR mazanie trvá cca 6-8 minút !!! )

Pri opätovnom čítaní dát programom KLDownloaderom do polička Command line napíšte heslo..... dáta sa načítajú a potom stlačte Translate RAW data a potom View as Text.
Pozor niektoré znaky – dielektrika nemusí byt čitateľná. Ale dá sa prakticky prečítať všetko čo kto ťukol do klávesnice.
V programe KLDownloaderLite môžeme dáta stiahnuť a potom uložiť do súboru dowland a save log a dáta sa uložia. Sú dobre čitateľné.
Na mazanie radšej používajte riadok START a SPUSTIT kde napíšte len heslo a stlačte tlačitko Backspace veľké mazacie tlačitko šípka vľavo ( POZOR mazanie trvá cca 6-8 minút ) nesmiete nič robiť s PC ani klávesnicou. To iste platí aj pri čítaní dát. On jednoducho simuluje stláčanie klávesnice a Váš PC by zblbol ak bude zapisovať niekde inde ako má.


Kód tovaru: AGENT007 - 128

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Prihlásiť sa or vytvoriť konto