Logo
Späť na: Technika proti odpočúvaniu a sledovaniu
jammer of listening microphones and audio recorders - INFRATORNADOjammer of listening microphones and audio recorders - INFRATORNADO
282-microphone-jammer-2015a 282-microphone-jammer-2015b

VLF-2016 jammer mikrofónov, takzv. Rušička diktafónov, legálne už aj v EU

Nie je ešte ohodnotené PDFTlačiťEmail
Array
Predajná cena1658,40 €
Predajná cena bez DPH1382,00 €
vynašli rušičku diktafónov. Audio jammer, jammer of listening microphones and audio recorders

VLF-2016 jammer mikrofónov, takzv. Rušička diktafónov, legálne už aj v EU

jammer of listening microphones and audio recorders - INFRATORNADO 

Určite aj pri Vás nastala situácia, že ste si nepriali, aby dôverný rozhovor niekto nahrával a mohol nakoniec použiť proti Vám. Aj keď súčasné slovenské zákony, zakazujú použiť na súde audio, alebo video nahrávku t.j. 166. Z Á K O N z 24. apríla 2003 o ochrane súkromia pred neoprávneným použitím informačno-technických prostriedkov. Nie vži u nás tento zákon platí, aj keď výtame odhalovanie korupcie v našom štáte. www.korupcia.sk

Pri využívaní zarušenia prostredia proti neoprávnenému odposluchu boli nutné silné FR žiariče rádovo v sumách od 3500,-€. Dnes je Vaše súkromie v lepšom bezpečí a ja za menej peňazí. Môžete si zakúpiť VLF-2015 jammer mikrofónov.
Dokáže spoľahlivo zarušiť všetky dostupné diktafóny, vrátane nahrávania rozhovoru cez mobilné telefóny.
Ťažko je dnes zistiť, kto má u seba nahrávacie zariadenie, a pri stretnutí určite nešacujete každú návštevu z ktorou budete rokovať.

Samozrejme na trhu sú aj špeciálne technické prostriedky ktoré odposluch realizujú v vonkajšej miestnosti t.j. na diaľku. Na ochranu pred diaľkových odposluchom už potrebujete aktívne rušiče a aj trochu viac peňazí na komplexnú ochranu Vašej záujmovej miestnosti.
http://www.sigint.sk/e-shop/bezpecny-dom

http://www.technika.sk/

Rušenie všetkých známych digitálnych záznamníkov, vrátane rušenia starších magnetofónov. Zariadenie je už schopné zarušiť aj hlasové rekordéry vstavané v mobilných telefónoch, Samsung, iPhone aj HTC
Slovenský výrobca popisuje zariadenie ako najpokročilejší a unikátny systém ktorý poskytne úplnú ochranu ľudskej reči. Nie všetky záznamové zariadenia môžu byť detekované pomocou existujúcich metód. Diaľkovo ovládané rozhlasové mikrofóny, drôtové mikrofóny, pasívne rezonátory, miniatúrne diktafóny - prakticky všetky tieto zariadenia nemôžu byť detekované konvenčnými metódami. Dokonca aj moderný mobilný telefón môžu obsahovať digitálny hlasový záznamník; to znamená, že každý telefón, ležiaci na pracovnej ploche alebo vo vrecku mohol byť použitý protivníkom nahrávať konverzáciu alebo odovzdávať akékoľvek zvukové informácie. Ložisko vyššie uvedených bodov v mysli, to je nesmierne dôležité mať spoľahlivé zariadenie chráni súkromné konverzácie nie je v závislosti na úrovni ich dôležitosti. Koncept je založený na generovanie zvuku rušenie súčasne s ľudskou rečou je. Objem tohto zásahu je vyššia ako úroveň človeka hlasu; Preto ani odpočúvacie zariadenie ani rekordér je schopný si ju vyzdvihnúť skutočnú ľudskú reč. Unikátny zvuk rušenia nemožno odstrániť žiadnymi spôsobmi ani audio filtrami, je generovaný náhodne a nekoncepčne.

Vlastnosti technológie:
Profesionálny systém pre ochranu reči medzi až 6 osôb.
Absolútne neškodný pre vaše zdravie , bez mikrovlnných odrazov alebo ultra rušením.
Tento systém môže byť použitý v akejkoľvek situácii; to je obzvlášť cenné pri vedení veľmi dôležitých rokovaní alebo stretnutie v neznámom prostredí.

K dnešnému dňu - to je jeden z najúčinnejších prostriedkov na ochranu pred diktafónov a mikrofóny , vrátane v mobilných telefónoch!

Zariadenie obsahuje dva typy rušenia :. Ultrazvuk (tichý režim) a akustické reči ako interferencie Ak chcete, môžete použiť ultrazvuk len vtedy, ak v priebehu je potrebná konverzácia ticho. Splohalivé sú oba metódy.

Úplne bezpečná pre ľudí, ako úroveň ultrazvukového signálu nepresahuje povolené normy.

Testovaním zistili, že v tichom režime zo vzdialenosti cca 5-6 m je potlačený na 70%, zariadení na záznam zvuku , najlepšie, rekord pre väčšinu chytrých telefónov, iPhone 4, 5 6 a aj testovaný , iPhone 6x, miniatúrne diktafóny edíc. Klasické diktafóny pre mnoho modelov mobilných telefónov. Mikrofóny drôtové a rádiové mikrofóny.

V ponuke nájdete aj rádiový RF žiarič na zrušenie FR energiou, no v dnešnej dobe AL mobilov, daná ochrana už nie je tak účinná.


Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
©2015 MARKET Shop All rights reserved