Vaše otázky radi zodpovieme: 0903 040 562 Fax: 0650 406 789 Záznamník: 0650 40 6789

Sledovanie osôb, tovaru, lokalizácia

Zariadenie, v ktorých sú integrované najmodernejšie GPS a GSM technológie, zabezpečujúce lokalizáciu vozidla. tovaru a komunikáciu s vozidlom prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. Správa sa ako alarm s pagerom neobmedzeného dosahu a zároveň lokalizuje vozidlo kdekoľvek na Zemi. Koncepcia spĺňa požiadavky zákazníkov, ktorí vyžadujú okamžité informovanie o vniknutí do vozidla, alebo jeho odcudzení a zároveň si neželajú byť sledovaní inou organizáciou poskytujúcou takýto typ služby. Komunikovať so zariadením môžu len osoby – užívatelia zadefinovaní v zariadení. Akékoľvek pokusy o komunikáciu z neznámych tel. čísiel systém ignoruje.

Elektronický systém pre sledovanie, kontrolu a zabezpečenie vozidiel alebo iných pohyblivých a statických objektov prostredníctvom internetu, ktorý funguje na princípe kombinácie technológií GPS a GSM.

Sledovacie zariadenia majú využitie pri turistike, pri strážení psov, aj pri zabezpečení auta. Sledovacie zariadenie môže ale slúžiť aj ako špionážne technika. Sledovacie zariadenie čiže GPS tracker, je malá krabička, ktorá zaznamenáva svoju polohu a vysiela ju buď online, alebo pomocou SMS. Vy tak môžete mať neustále prehľad o tom, kde sa sledovacie zariadenie nachádza. Vhodné je, nainštalovať si sledovacie zariadenie do auta, vďaka čomu nebudete mať problém svoje auto v prípade krádeže nájsť. Ak máte psa, ktorý stále uteká, tak nie je nič ľahšieho, ako mu pripevniť na krk GPS tracker a vždy keď sa váš maznáčik zabehne ho potom okamžite nájdete. Niečo viac o GPS: http://www.web.market.sk/gps-tracking.html

Prihlásiť sa or vytvoriť konto